Nasza oferta

 • Trzy warianty wsparcia
 • Opiekun projektu
 • Przygotowanie dokumentacji
 • Specjalistyczne wsparcie
 • Kontakt z instytucjami zarządzającymi i wdrażającymi
 • Monitoring na bieżąco
 • Trzy warianty wsparcia

  W zależności od Twoich potrzeb, możemy zaoferować trzy warianty wsparcia.

  • Zarządzanie projektem, w którym to my kompleksowo zarządzamy realizacją projektu w Twojej firmie. 
  • Rozliczenie projektu, w którym udzielamy Tobie wsparcia na etapie realizacji projektu, w którym Ty zarządzasz.
  • Godziny eksperckie, w trakcie których możesz skonsultować się z nami w sprawie zarządzania i rozliczania projektu.
  Wróć do listy

  Opiekun projektu

  Nie musisz już delegować pracowników ani zatrudniać nowych osób do zarządzania projektem. W ECDF Dotacje każdy projekt ma przydzielonego opiekuna, który czuwa nad poprawną realizacją Twojego projektu. Dzięki temu Ty i Twoi pracownicy możecie skupić się na kluczowych zadaniach biznesowych Twojej firmy.

  Wróć do listy

  Przygotowanie dokumentacji

  Dokumentacja pod kontrolą! Zajmujemy się kompletowaniem dokumentacji projektowej związanej z rozliczeniem i przygotowaniem procedur ofertowych. Przygotowujemy wzory opisów faktur, wzory zapytań ofertowych, weryfikujemy dokumenty księgowe, sporządzamy wymagane oświadczenia, zestawienia i wnioski, co skraca termin oczekiwania na płatności.

  Wróć do listy

  Specjalistyczne wsparcie

  Nasi specjaliści posiadają bogatą wiedzę z wielu dziedzin. Znamy się na przepisach krajowych i unijnych dotyczących funduszy i wiemy, jak interpretować zapisy w umowie o dofinansowanie. Mamy doświadczenie w wyborze dostawców i przygotowywaniu wniosków o płatność. Wspieramy naszych klientów w procesie aneksowania umów oraz kontroli i monitoringu, zarówno w okresie realizacji projektu, jak i w okresie trwałości.

  Wróć do listy

  Kontakt z instytucjami zarządzającymi i wdrażającymi

  Realizacja projektu oznacza nieustanną konieczność kontaktu z instytucjami i urzędami. Dzięki setkom zrealizowanych projektów, mamy wypracowane ścieżki kontaktowe z instytucjami i urzędami na terenie całego kraju. Korzystasz nie tylko na ograniczeniu ilości rozmów telefonicznych związanych z projektem, ale też na sprawniejszym załatwianiu spraw i formalności.

  Wróć do listy

  Monitoring na bieżąco

  Obawiasz się uznania poniesionych wydatków za niekwalifikowane, utraty części dotacji lub wypowiedzenia umowy? Już nie musisz! Monitorujemy na bieżąco projekt i sprawdzamy poprawność jego realizacji, co niweluje ryzyko utraty dofinansowania.

  Wróć do listy