Aktualności


22 Sierpnia 2016

Joanna Werner

- Do ECDF Dotacje trafiłam przez przypadek – przyznaje Joanna Werner, Koordynator Działu Doradztwa Biznesowego oraz Doradca Biznesowy. Swoje życie zawodowe wywróciła do góry nogami, gdy poprzedni pracodawca przeniósł siedzibę firmy na południe Polski. Dowiedziała się, że ECDF Dotacje tworzy nowy dział Doradztwa Biznesowego. Zaryzykowała i okazało się, że stanowisko jest skrojone na nią.

Joanna kieruje pracą Doradców Biznesowych: planuje i koordynuje ich działania, udoskonala standardy pracy wewnątrz swojego zespołu i monitoruje osiągane efekty. Nadal samodzielnie poszukuje wartościowych Klientów i współpracuje z Partnerami ECDF Dotacje.

- Największą satysfakcję w pracy dają mi dwie rzeczy: relacje z koleżankami i kolegami oraz niestandardowe projekty, nad którymi pracuję – mówi Joanna. – Wciąż pojawiają się przede mną nowe wyzwania i możliwości rozwoju, jednak osiąganie zamierzonych celów nie byłoby możliwe, gdyby nie świetni ludzie, z którymi pracuję.

Po pracy Joanna swój czas spędza z ośmioletnią córeczką, rodziną i przyjaciółmi. Wieczorami sięga po ulubione kryminały i powieści sensacyjne. Już niebawem, zgodnie z jej życiową maksymą „Każdy umiera, lecz nie każdy żyje”, planuje spełniać kolejne marzenia. Niedawno zrealizowane to lot szybowcem, a kolejny cel to podróż balonem. Asiu, życzymy wysokich lotów!